A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Haiti - Diskuze

Původní dotaz

HAITI - hotel Royal Decameron Indigo

27.02.2016 10:52:43 | deiwith
deiwith
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli se někdo nechystá na Haiti nebo jestli tam někdo nebyl, že by se podělil o poznatky a informace. Exim to má jako novinku a chtěl bych letět 1.4. něco málo jsem si nastudoval z netu,ale je vždy lepší když tam už někdo někdy byl. Moc děkuji za jakoukoliv informaci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
deiwith 03.11.2016 10:01
Re:  

Ano, já. Bohužel Exim to zrušil a nahradil Salvadorem - tam jsem už byl:-(

Neregistrovaný uživatel
01.11.2016 13:47 217.75.218.***

Plánoval jste někdo letos cestu na Haiti?

Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 11:55 194.213.47.***
Re: HAITI - hotel Royal Decameron Indigo  

hotely Decameron jsou všude po světě a vždy všude kde jsem v nich byla , to bylo na 1*

• deiwith
Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 10:17 78.136.184.***

Při čtení příspěvků musím se vším souhlasit , protože se nám stalo už několikrát ,že objednaný zájezd byl z technických důvodů zrušen , stalo se nám to u Malediv několik dnů před odletem , Několikrát u Senegalu , nakonec jsme uspěli ,hotel Decameron můžeme jenom doporučit ,chtěli jsme se tam letos opět vrátit , ale opět byl zrušen , bylo nám řečeno že francouzové to prý zdražili . Tak se opět vracíme na Kapverdy hotel Decameron Baobab na Ostrově Boa Vista ,který byl super .

deiwith 08.07.2016 18:25
Re: pokus  

My chtěli už loni, ale zrušili nám to:-( tak doufejme, že to příští rok vyjde. Co jsem se bavil s delegátkou z Dominikány - Haiti velmi chudá země, hotel je ale super a je to dovolená spíše v areálu hotelu. Výlety hodně drahé a s konvojem (ochrankou)

https://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g3822803-d1523441-Reviews-Royal_Decameron_Indigo_Beach_Resort_Spa-Montrouis_Cotes_des_Arcadins_Ouest_Department.html

Neregistrovaný uživatel
08.07.2016 11:06 109.81.211.***
pokus  

Chceme letos na Haiti s Eximem.....má někdo nějakou zkušenost?

deiwith 15.03.2016 20:18

Bohužel neobjeví - dali tam zpět Puerto Platu - byl jsem dnes v Eximu.

Milan.Milan 15.03.2016 17:47

Exim je bohužel jedna s cestovek,která si dělá co chce >:)
Jezdíme s nima dost,občas intrikují s lastama ,obsazeností apod.....
Chce se nám věřit,že se tam to Haiti znova objeví :-\

deiwith 15.03.2016 14:01

O tom Senegalu jsem taky slyšel - prý je na léto přeplatili Francouzi:-) tak to Exim zrušil???

kostička1 15.03.2016 13:11

Dobrý den - já se také ptala, bylo mi řečeno, že nemají informace...divné.
Před časem zrušil Exim Isla Margaritu - prý potíže s letištěm. Teď se tady řeší u Senegalu, že zrušili termíny z letního katalogu...možná problém na straně dopravce?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu